Yazılar

İçindeki Gücü Keşfet

icindeki gucu kesfet cover

Namaste,  sevgili dostlar 🙏

Sevgi, inanç ve niyet çok güçlü bir enerjidir, yaşadığımız tüm acılara, ıstıraplara sevgisizlik, ayrılık sebeb olur ve ayrılık bir ilizyondur. Bu ilizyon zihinsel bedenimizde korku, değersizlik, kendinden nefret yaratır ve bizlerin frekansını düşürerek, eninde sonında bizleri hasta eder.

Yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki hastalıkların %95 zihinsel cephemizden kaynaklanıyor.

İşte bizler düşüncelerimizle kendimizi hasta edebildiğimiz gibi, yine  düşüncelerimizle kendimizi iyileştirebiliriz.

Şunu unutmayın bizler sonunsuz varlıklarız ve sonsuz olasılıklar evreninde yaşıyoruz.

  • Sizler hayatlarınızın efendisisiniz, Kendinizi “ölümcül hastalıktan” kurtarmak, iyileştirmek dahil, yapabileceğinizi düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabilirsiniz..  Barbara Ann Brennan
  • Eğer evrenin gizemini anlamak istiyorsanız, enerji, frekans, titreşim yasaları ile düşünün.. Nikola Tesla
icindeki gucu kesfet img 1

İyileştirici güç bize dışarıdan yüklenen bir durum değildir, içimizde olan bir kudrettir, hepimiz şifacı olma potansiyeline sahibiz bu yeteneği kendinizi ve başkalarını iyileştirme için kullanabilirsiniz.Seminerlerimize katılarak, içinizdeki şifacıyı ortaya çıkartın, Yüz yüze uygulamalı veya online olarak alacağınız bu eğitimlerle Bioenerji uygulayıcısı olabilir, kendinize ve sevdiklerinize katkı olabilirsiniz.

Seminerlerimizdeki esas amaç, hastalıkları iyileştirmekten ziyade, hasta olmamanın yollarını, sağlıklı ol’ma ve sağlıklı kal’ma halini sürekliliğini yakalamanızda sizlere yol göstermektir.

 

Seminerlerimizde, Bioenerji ile yapılan şifacılığın ne olduğunu, bioenerji uygulayarak hayat kalitemizi nasıl çoğaltabileceğimizi, içimizeki durağan olan şifa enerjisini nasıl harekete geçirebileceğinizi, uzaktan ve yakından bioenerji nasıl yapacağınızı ve şifa için beden, bilincinizin everenle nasıl birleşeceğinin yanısı sıra aura, çakralar hakkında sizlere bilgiler vererek başarılı bir şifacı olma yolunda sizlere yol göstereceğiz.

Unutmayın, seminerlere katılarak sizde başarılı bir şifacı olabilirsiniz, bu güç içinizde sadece bunu keşfetmeniz ve bunu yükseltmeniz gerekiyor…..