Yazılar

Bioenerji Nedir, Nasıl Yapılır?

bio enerji nedir cover

İçimizdeki gizli güç bioenerji nedir, nasıl yapılır..

Bioenerji canlı cansız her varlıkta olan doğuştan gelen bir yaşam enerjisidir ve  her insan bioenerji yapabilme, kapasitesine sahiptir,herkes bioenerji yapabilir.Her insanda var olan bu bioenerji’nin farkına varıp ve bioenerji eğitimi alarak bunu açığa çıkarmanızdır. Doğru bir eğitimle mucizeler yaratabilirsiniz.

Bioenerji uygulamasında kişiler (uygulayıcılar) kesinlikle kendi enerjisini kullanmaz. Evrenden gelen var olan evrensel enerjiyi kullanırlar.

Bioenerji nasıl yapılır?

Bioenerji uygulayacak kişi öncelikle Bioenerji eğitimini almalı ve kendisini negatif enerjilerden nasıl koruyacağını ve seans bittikten sonra karşısındaki kişi ile enerjisini nasıl keseceğini bilmelidir. Bioenerjist evrenden gelen yaşam enerjisini kozmik bir mercek, kanal, aktarıcı olarak evrenden toplar ve gelen bu yaşam enerjisini uygulama yapacağı kişinin bedenine 20-30 cm uzaktan aktarır. Bioenerji bizzat seans almadıkça farkında olunmayan bir enerjidir. Bioenerji anlatılmaz, yaşanır!

bio enerji nedir img 1

Bioenerji Eğitimine Kimler Katılabilir?

Bioenerji Eğitimine, Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, Hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyen ve bioenerji çalışmalarına içtenlikle ilgi duyan ve bunu hem kendisine hemde insanlara katkıda bulunmak amacıyla uygulamak isteyen kısacası herkes katılabilir…

Bu Bioenerji Eğitiminde neler öğreneceğiz, neler yapacağız?

Hepimiz şifacı olma potansiyeline sahibiz. Size öğreteceğimiz “Temel Seviye Bioenerji™ Uygulama Teknikleri” ile içinizdeki şifacıyı keşfedecek ve bu tekniği öğrendikten sonra hem kendinizi, hem de çevrenizdeki kişileri şifalandıracaksınız. Ayrıca öğrenmiş olduğunuz bu şifa tekniğini uzaktan ve yakından nasıl aktaracağınızı da öğreneceksiniz.
Aynı zamanda bu eğitimde “Aura nedir?”, “Çakra nedir?” gibi konular hakkında bilgi edineceğiz ve çakralarımızı nasıl dengeleyeceğimizle, çakralarda oluşan tıkanıkları nasıl açmamız gerektiğiyle ilgili teorik bilgiler vererek bol bol pratikler yapacağız.

Bioenerji EğitimiTemel Seviye Program İçeriği:

*Bioenerji Nedir? Enerji Nedir?
*Bioenerji Nasıl ve Kimlere Uygulanır?
*Bioenerji’ nin dengelenmesi
*Bioenerji uygulayıcısı olmak
*Kendimize bioenerji uygulaması
*Negatif enerjilerden nasıl korunuruz?
*Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
*Bioenerji seansları nasıl yapılır? (Teorik  )
*Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi
Uygulamalar

*Ellere bioenerji uyumlaması ve bunu hissetme (Aktive Etme)
*Katılımcılar üzerinde bioenerji seans uygulaması
*Enerji egzersizleri
*Bioenerji seansı uygulaması ve pratiği

Bir yanıt yazın